Výsledky

2024

Výsledky 2024! Porovnejte jak jste na tom...

2023

Výsledky !! Petr Miláček již počtvrté vítězem poháru. V ženské kategorii se po čtyřech letech na první místo vybojovala Věra Sochorová. Gratulujeme!

2022

Oujééé. Finální výsledky celého poháru 2022. Petr Miláček opět jednoznačný vítěz. V něžnější kategorii se stala triatletkou Andrea Stejskalová. Gratulujeme! Děkujeme všem za aktivní účast a těšíme se na všechny i příští rok!

2021

Konečné hodnocení poháru po pěti závodech. Petr Miláček obhájil v kategorii muži a za ženy se stala trialtlekou Petra Váchová! Blahopřejeme!

2020

Finální hodnocení poháru, letos poprvé s vyhlášením třech nejlepších z řad žen a mužů. Petr Miláček potvrdil svoji formu a po dvou letech opět bere titul Triatlet Humpolecka. V ženách o pouhých 27 bodů utrhla vítězství Andrea Stejskalová. Gratulujeme!

2019

Triatletkou Humpolecka se pro letošní rok stala Věra Sochorová, mezi muži zvítězil již poněkolikáté František Tichý. Celkové hodnocení pro všechny, kteří splnili podmínku v účasti minimálně na čtyřech závodech v poháru. Pro porovnání přikládáme výsledky i pro všechny ostatní zúčastněné.

2018

Pohár v roce 2018 patří Petru Miláčkovi z Ledče nad Sázovou. Ani Petrův defekt na posledním závodu celého poháru neovlivnil celkový výsledek. Triatletkou se stala Hana Burdová z humpoleckého Amcyklu. Bodové hodnocení.

2017

Pátý ročník poháru Triatlet Humpolecka přinesl překotné změny. Po čtyřletém panování byl z trůnu sesazen světelský matador Franta Tichý a na pomyslnou příčku nejvyšší vystoupal humpolecký Martin Kutiš. Sportovní královnou se stala Sandra Pytlíková. Moc blahopřejeme! Bodové hodnocení.

2016

Triatletem Humpolecka se stal opět Franta Tichý. Nejlepší ženou byla v roce 2016 Sandra Pytlíková. Kompletní výsledky za pět závodů.

2015

Koncové bodové hodnocení. Letošní rok přinesl těsný boj, ze kterého nakonec vyšel jako vítěz František Tichý. Přinese rok 2016 nějaké změny?:-). Za ženy si nejlépe vedla Lída Vermešová! Gratulujeme!

2014

Konečné bodové hodnocení. Vítězem v mužské kategorii se stal matador Franta Tichý. Posledním závodem si svou pozici vítězky TH 2014 zajistila Jana Sankotová. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na příští rok. Uděláme si to opět pěkné, co vy na to?

2013

Humpolecká 50 byla posledním podnikem v poháru Triatlet Humpolecka. František Tichý svou účastí a hlavně svým výkonem dosáhl nejvyššího počtu bodů a stal se tak prvním Triatletem Humpolecka 2013. Odnesl si krásný putovní pohár a 5 l soudek od pivovaru Bernard. Gratulujeme. Kompletní výsledky jsou publikovány zde. Doufáme, že se vám všechny závody líbily a uvidíme se na startovní čáře i v roce 2014.